دسته
پیوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 145033
تعداد نوشته ها : 442
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
چگونه هرکسی را عاشق خود کنیم

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ، بر اساس روانشناسی عشق نگارش شده است و ترجمه ویرایش V102 است که در ماه آوریل سال 2016 منتشر شده است

دانلود چگونه هرکسی را عاشق خود کنیم

چگونه هرکسی را عاشق خود کنیم
دسته بندی روانشناسی
فرمت فایل pdf
حجم فایل 1974 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 156

چگونه هرکسی را عاشق خود کنیم

 

 

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم نوشته فاروق رضوان است که با کمک روانشناسی عشق به ما کمک می کند چگونه محبت طرف مقابل را به خود جلب نموده و در زندگی مشترک علاقه همسرمان به خودمان را محکمتر نماییم . این نسخه، ترجمه ویرایش V10.2 است که در ماه آوریل سال 2016 منتشر شده است. این نسخه با نسخه های قبلی تفاوت شایانی دارد و به کتاب زبان اصلی نسخه جدید، بالغ بر 40 صفحه مطالب جدید افزوده شده است.

 

کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ، بر اساس روانشناسی عشق نگارش شده است. شما با مطالعه دقیق این کتاب خواهید توانست هر کسی را می خواهید عاشق خود کنید. این کتاب در مجموع در کشور ما و دیگر کشورهای جهان بالای 82 میلیون نسخه فروش داشته است که گواه خوبی بر متفاوت بودن و کارآمد بودن آن می باشد.

بی شک این کتاب ، قدرتمند ترین کتاب دنیا در زمینه عاشق کردن دیگران است. می توانم اطمینان بدهم که تا به امروز هیچ کتابی در دنیا با محتوایی حتی نزدیک به این کتاب نوشته نشده است . این کتاب صد درصد تضمین نمی دهد که شخص مورد نظر عاشق شما شود، اما بدون شک، 99 درصد، دقت کنید، 99 درصد شانس شما را افزایش می دهد.

این کتاب در مورد حقه های اساسی و توصیه های بدیهی نیست که قابل حدس زدن باشد . مثلا: "با او مهربان باشید" ، " برای وی هدیه بگیرید" و "همیشه کنارش باشید" . منابع اساسی و اصلی این کتاب ، علوم روانشناسی و روانشناختی است که در عین تخصصی بودن به زبان کاملا ساده و روان بیان شده است تا همه مردم بتوانند به آسانی متوجه شوند. نویسنده این کتاب هم دکتر فاروق رضوان است. دکتررضوان دارای مدرک روانشناسی (بورد تخصصی NLP آمریکا ) ، مدرک تخصصی هیپنوتیزم (بورد تخصصی هیپنوتیزم آمریکا) و فوق تخصص روانشناسی و رفتار درمانی روانشناسی از آمریکا است. وی همچنین بالغ بر 1500 مقاله و 10 کتاب روانشناسی در زمینه های مختلف نگارش کرده است . وی چندین و چند بار با شبکه های برتر بین المللی و روزنامه های نامی مصاحبه انجام داده است وهمچنین در گوشه گوشه دنیا سمینارهای بسیار موفقی را پشت سر گذاشته است. سایت خودشناسی با بیش از نیم ملیون بازدید در ماه و دریافت بالای 1000 ایمیل روزانه ، یکی از موفق ترین سایت های روانشناسی جهان است.( http://www.2knowmyself.com )


ترجمه این کتاب فوق العاده در 156 صفحه ( 4 فصل و3 پیوست، بصورت فایل PDF  ) توسط اینجانب انجام گردیده است. قیمت ویرایش قبلی این کتاب فوق العاده در سایت شخصی فاروق رضوان 17.99 دلار است. چیزی حدود 60 هزار تومان ، ما نسخه جدید این کتاب را با تخفیف ویژه و با قیمت 9900 تومان قرار داده ایم تا همه توان دسترسی به آنرا داشته باشند.

 

هدف نویسنده و مترجم این کتاب پر فروش، کمک به مردم دنیا برای ایجاد رابطه پایدار و طولانی مدتی است که به ازدواج منجر شود. اگر شما قصد دیگری از مطالعه این کتاب دارید، به هیچ عنوان این کتاب را برای شما توصیه نمی کنیم.

در ادامه تعدادی از نظرات خوانندگان را خدمت شما ارائه می کنیم:

خواننده کتاب: این کتاب اگر به دست شخص با مقاصد نادرست بیفتد میتواند تبدیل به یک اسلحه ی خطرناک شود.

خواننده کتاب: قبلا فکر می کردم اگر عاشق کسی شویم در صورتی که آن شخصی عاشقمان نباشد دیگر هیچ کاری از دست مان بر نمی آید؛ اما وقتی این کتاب را خواندم فهمیدم اشتباه کرده ام، چون تکنیک های آن صد در صد جواب می دهد. یکی از این تکنیک ها روی من اجرا شد و من اکنون سال هاست عاشق او هستم.

دانلود چگونه هرکسی را عاشق خود کنیم

 
پیشینه و مبانی نظری تحقیق مدیریت بدن

پیشینه و مبانی نظری تحقیق مدیریت بدن

دانلود پیشینه و مبانی نظری تحقیق مدیریت بدن

پیشینه و مبانی نظری تحقیق مدیریت بدن
پیشینه و مبانی نظری  مدیریت بدن
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل docx
حجم فایل 57 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 55

پیشینه و مبانی نظری تحقیق مدیریت بدن

توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو تحقیق

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع :    انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل:     WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

     پژوهش درباره مدیریت بدن و ارتباط آن با دیگر متغیرهای اجتماعی، از جمله سبک زندگی، به دو سه دهۀ اخیر مطالعات جامعه­شناختی مربوط می­شود. سوای تحقیقات بسیاری که جامعه­شناسان دیگر جوامع به مقتضای روابط و مناسبات حاکم بر جامعۀ خود در این باره انجام داده­اند، در ایران تحقیقات چندی در این حوزه انجام گرفته که به چند مورد از آن­ها اشاره می­کنیم.

   آزاد ارمکی و چاوشیان(1381) در مقاله­ای با عنوان «بدن به مثابه رسانه­ی هویت» به بررسی تجربی فرضیه­ی گسسته­شدن شکل­های هویت­ از موقعیت­های ساختاری و پیوند آن با خصوصیات فرهنگی پرداخته­اند. جامعه­ی آماری این تحقیق کلیه افراد 18 ساله و بالاتر ساکن تهران بوده است که  825  نفر به عنوان حجم نمونه­ی تحقیق با روش نمونه­گیری خوشه­ای چند مرحله­ای انتخاب شده­اند. یافته­های تحقیق حاکی از آن است که سطوح گوناگون مدیریت بدن رابطه­ی معناداری با متغیرهایی دارد که آشکارا دلالت فرهنگی دارند، متغیرهایی نظیر  جنس، سن، تحصیلات، سرمایه­ی فرهنگی، دیانت، و نگرش سنتی به خانواده. اما بین مدیریت بدن و متغیرهای ساختاری مثل پایگاه اقتصادی و اجتماعی­، سرمایه­ی اقتصادی و شغل رابطه­ی معناداری مشاهده نشده است. در پژوهشی دیگر با عنوان «بررسی جامعه­شناختی عوامل مؤثر بر مدیریت بدن در زنان (مطالعه موردی زنان شهر شیراز)»، اخلاصی(1386) به بررسی ارتباط بین پذیرش اجتماعی بدن و مدیریت بدن پرداخته است. وی رابطه معنادار میان این دو متغیر را به کمک روش پیمایشی مورد بررسی قرار داده است. حجم نمونه تحقیق 400 نفر از زنان 18 تا 40 ساله ساکن در مناطق هشت­گانه شیراز بود که با روش نمونه­گیری خوشه­ای چند مرحله­ای و تصادفی ساده انتخاب شدند. چارچوب نظری تحقیق بر اساس آرای اروینگ گافمن، بوردیو، گیدنز و نظریه مبادله تدوین شده است. نتایج تحقیق با استفاده از آماره­های توصیفی و استنباطی نشان می­دهد که میانگین مدیریت بدن برابر با 8/62 درصد است که حاکی از میزان بالای توجه زنان به بدن در همه وجوه آن از آرایشی ، مراقبت و...است. همچنین بین متغیرهای مصرف رسانه­ای، پذیرش اجتماعی بدن و پایگاه اقتصادی- اجتماعی با مدیریت بدن رابطه مستقیم ­و معنادار و بین متغیرهای دینداری و مدیریت بدن­ رابطه معکوس و معنادار وجود دارد.

   شیرین احمد­نیا (1385) نیز در مقاله­ای با عنوان «جامعه­شناسی بدن و بدن زنان» ضمن این که از اهمیت بدن و ضرورت توجه داشتن بر بدن از سوی زنان اشاره دارد به فشارهای فرهنگی و اجتماعی مؤثر بر بدن زنان نیز توجه کرده است. او معتقد است اساساً الگوی فرهنگی غربی در سطح بین­المللی که از طریق رسانه­های جمعی و تکنولوژی­های نوین ارتباطی تشدید و تسهیل می­گردد، ارزش­های خاصی مرتبط با اشکال و اندازه­های بدنیِ ایده­آل و مطلوب را مورد تأکید قرار می­دهد، به طوری که این گونه ارزش­ها به عنوان ایده­آل­ها و اهداف عینی بر رفتارهای افراد به­ویژه در جوامع مختلف برای هماهنگ کردن یا نزدیک­تر کردن خصوصیات بدن خود با این ارزش­ها مورد توجه قرار می­گیرند. نمونه مشخص این ارزش­ها که امروزه در مورد زنان در اکثر جوامع مورد توافق قرار گرفته باریک اندامی است. او همچنین به پیامدهای سوء رژیم­های لاغری برای سلامت روانی و جسمانی زنان اشاره کرده است.     

    موحد، غفاری­نسب و حسینی (1389) در پژوهشی تحت عنوان «آرایش و زندگی اجتماعی دختران جوان» به مطالعه و بررسی دلایل آرایش دختران ساکن در دامنه شهر شیراز پرداخته­اند. این مطالعه به روش کیفی و از طریق مصاحبه با 30 دختر جوان (18-30) که دارای آرایش هستند صورت پذیرفته است. نتایج این پژوهش بیانگر آن است که آرایش  با برنامه­ی زندگی افراد در هم تنیده است و توسط آن­ها تنظیم و هماهنگ می­شود. آن­ها در طول مصاحبه به  دامنه­ای از دلایل اجتماعی، فردی و روان­شناختی برای گرایش خود به آرایش اشاره کرده­اند. این اظهارات حاکی از آن است که با وجود فشارهای ساختاری موجود، دختران در انتخاب آرایش تا حدودی عاملیت خود را حفظ کرده­اند و آن را به شیوه­ای عقلانی برای کسب سرمایه نمادین و حتی تبدیل آن به دیگر سرمایه­ها به کار می برند. خواجه­نوری وهمکاران (1390) در پژوهشی به بررسی رابطه بین سبک زندگی و مدیریت بدن پرداخته­اند.در این پژوهش پس از بررسی مطالعات نظری و تجربی موجود، نظریه­ی ترکیبی مبتنی بر نظریه­ی گیدنز ساخته شده است. داده­های  این پژوهش با استفاده از روش پیمایشی و با تهیه پرسشنامه خودگزارشی در بین  نمونه­ای 508 نفری از زنان 15 تا 64 ساله شهر شیراز و با استفاده از روش نمونه­گیری تصادفی چند مرحله­ای گردآوری شده است. نتایج این پژوهش نشانگر آن است که در سطح تحلیل دومتغیره تمامی سبک­های زندگی با مدیریت بر ظاهر و همچنین تغییر شکل اندام رابطه داشته­اند. اما در تحلیل چندمتغیره مشاهده شد که سبک­های مدرن ورزشی- موسیقی، فراغتی، مشارکت­های جدید، مذهبی و در نهایت، موسیقی سنتی روی هم توانسته­اند مدیریت زنان بر ظاهر­شان را با 45 درصد تبیین کنند و متغیرهای سبک مشارکتی جدید، ورزشی- موسیقی جدید، موسیقی قدیمی و در نهایت فراغتی روی هم 3/30 درصد تغییرات مدیریت تغییر شکل اندام زنان را تبیین کنند. رضایی و دیگران (1389) در مقاله پژوهشی خود با عنوان «مدیریت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعی» به بررسی عوامل اجتماعی مؤثر در مدیریت بدن پرداخته­اند و با استفاده از روش پیمایشی از مجموع 6000 دانشجوی دختر دانشگاه مازندران بر مبنای فرمول کوکران 400 نمونه به روش خوشه­ای چندمرحله­ای انتخاب نموده­اند. دیدگاه­های نظری فمینیسم سوسیال، نظریه فوکو، گیدنز و گافمن برای تبیین مسئله به کار گرفته شده­اند. یافته­های تحقیق نشان می­دهد عوامل مستقیم مؤثر در مدیریت بدن عبارتند از: مصرف­گرایی، فشار اجتماعی، و مصرف رسانه­ای که 83 درصد تغییرات متغیر وابسته را تعیین می­نمایند. مهدوی و عباسی (1389) در تحقیقی با عنوان «بررسی میزان تمایل به مدیریت بدن و کنترل اندام و عوامل مؤثر بر آن» به بررسی میزان تمایل به مدیریت بدن و کنترل اندام و عوامل مؤثر بر آن پرداخته­اند. تحقیق به روش توصیفی از نوع زمینه­یابی انجام شده است. نتایج تحقیق نشان داد که به ترتیب متغیرهای جلب توجه، تشخص­طلبی، تأثیر دوستان و همسالان، تنوع­طلبی و نوگرایی، مقاصد جنسی، همانندسازی، معرف طبقه اجتماعی و داشتن هویت بالاترین تأثیر را در تبیین متغیر وابسته، یعنی میزان تمایل به مدیریت بدن، دارند.

دانلود پیشینه و مبانی نظری تحقیق مدیریت بدن

اول 9 1395 3:41 صبح
مقاله افزایش سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان

مقاله افزایش سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان

دانلود مقاله افزایش سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان

مقاله افزایش سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان  دانلود مقاله سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان
مقاله
داش آموز
سلامت جسمانی
روانی
سلامت روانی
جسمانی
دانلود
و
دسته بندی روانشناسی
فرمت فایل doc
حجم فایل 35 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 24

قسمتهایی ا زمتن:

ـ مقدمه :

یکی از برنامه های راهنمایی و مشاوره در مدرسه، هدایت تحصیلی است. هدایت تحصیلی یک جریان منظم است، که هدف خاصی را دنبال می کند و ابتدا و انتهای مشخصی ندارد. از طریق هدایت تحصیلی به فرد کمک می شود تا خود را بشناسد، با خصوصیات رشته های مختلف و نیازهای جامعه آشنا گردد، رشته مناسبی را انتخاب کند و بطور موفقیت آمیزی در آن رشته تحصیل کند. هدایت تحصیلی از دوره ابتدایی می تواند پی ریزی گردد، در دوره راهنمایی و دبیرستان استعدادهای دانش آموز کشف و رشته های مختلف تحصیلی شناخته شود تا در نهایت دانش آموز، رشته متناسب با علاقه و استعداد خود را انتخاب کند. راهنمایی شغلی هم هر چند از دوره ابتدایی پی ریزی می گردد، اما رسماً در پی هدایت تحصیلی ادامه پیدا می کند.

...

ـ نتیجه گیری و تفسیر یافته ها :

با تحلیل همبستگی داده ها، تمام فرضیه ها مورد تأیید قرار می گرفت، یعنی پیشرفت تحصیلی به عنوان متغیر وابسته با نمرات دوره راهنمایی، نمرات سال اول دبیرستان، امتیاز نمرات، امتیاز مشاوره ای، تعداد اولویت، ردیف اولویت انتخابی، معدل رشته رابطه مثبت و معنی دار دارد. اما در تحلیل رگرسیون چند متغیره رابطه چند متغیر با پیشرفت تحصیلی معنی دارد نشد. این متغیرها عبارتند از: امتیاز نمرات، معدل نمرات راهنمایی، و رشته تحصیلی. قوی ترین متغیر مستقل در پیش بینی و تبیین پیشرفت تحصیلی، معدل رشته است و ضعیف ترین متغیر، جنسیت می باشد. تحلیل واریانس هم نشان داد که بین دانش آموزان رشته های مختلف از لحاظ پیشرفت تحصیلی تفاوت وجود دارد. در این بین دانش آموزان ریاضی و فیزیک  از دانش آموزان سه رشته کار و دانش، فنی و حرفه ای و علوم انسانی برتر هستند. اما بین رشته های علوم انسانی، علوم تجربی، و فنی و حرفه ای اختلاف معنی داری وجود ندارد. ...

دانلود مقاله افزایش سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان

دسته ها : روانشناسی
اول 9 1395 3:35 صبح
دانلود پاورپوینت فراگرد ارتباطات(فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان)

دانلود پاورپوینت ارئه کلاسی فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان با عنوان فراگرد ارتباطات در حجم 32 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاس درس مدیریت رفتار سازمانی و مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته

دانلود دانلود پاورپوینت فراگرد ارتباطات(فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان)

دانلود پاورپوینت فراگرد ارتباطات(فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان)
دانلود پاورپوینت ارئه کلاسی فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان با عنوان 
فراگرد ارتباطات
ماهیت ارتباطات
روشهای ارتباطات
اهمیت ارتباطات
فراگرد ارتباطات و منشأهای احتمالی اختلال
فراگرد ارتباطات سازمانی
رهبران (مدیران)
تمرین مهارتها
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل pptx
حجم فایل 598 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 32

عنوان: دانلود پاورپوینت فراگرد ارتباطات(فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان)

فرمت: پاورپوینت ( قابل ویرایش )

تعداد اسلاید: 32 اسلاید

دسته: مدیریت

کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر علی رضائیان از جمله منابع مهم درس مدیریت رفتار سازمانی در سطح کارشناسی می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل یازدهم این کتاب با عنوان " فراگرد ارتباطات

" در حجم 32 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل می باشد که می تواند جهت ارائه در کلاس (به عنوان سمینار یا کنفرانس) درس رفتار سازمانی و رفتار سازمانی پیشرفته مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:

ماهیت ارتباطات

روشهای ارتباطات

اهمیت ارتباطات

فراگرد ارتباطات و منشأهای احتمالی اختلال

فراگرد ارتباطات سازمانی

رهبران (مدیران)

تمرین مهارتهای ارتباطی برای یک فرد معمولی

پیام

عوامل همراه زبان

رفتارهای غیرکلامی

کارکنان (پیروان)

انواع ارتباطات

ارتباطات یکجانبه

 ارتباطات دوجانبه

ارتباطات میان افراد

موانع ذاتی ارتباطات میان افراد

روشهای بهبود ارتباطات (تنش زدایی در مدیریت)

نواحی چهاراگانه شخصیت مدیر

گوش شنوا، زیربنای مهارت ارتباطی

تعریف شنود مؤثر

مدل دریافت شنودی

سبکهای سه گانه شنود

سبک نتیجه ای

 سبک چرایی

 سبک فراگردی

اعمال غیر کلامی مثبتی که به ارتباطات کمک می کند

اعمال غیرکلامی که باید از آنها احتراز شود

ارتباطات راغبانه

برنامه ریزی ارتباطات با خود و دیگران

عوامل مؤثر در شکل دهی حالت ذهنی

باورهای هفتگانه

ارتباطات از منظر ارزشهای اسلامی

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

دانلود دانلود پاورپوینت فراگرد ارتباطات(فصل یازدهم کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر رضائیان)

دسته ها : مدیریت - روانشناسی
اول 9 1395 3:25 صبح
پایان نامه بررسی ارتباط استرس شغلی و فرسودگی شغلی در پرسنل پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی

پایان نامه حاضر در 102 صفحه برای دانشجویان کارشناسی مدیریت و علوم تربیتی با رعایت تمامی اصول پایان نامه نویسی آماده گردیده در ضمن فهرست مطالب در یز آمده است

دانلود پایان نامه بررسی ارتباط استرس شغلی و فرسودگی شغلی در پرسنل پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی

پایان نامه بررسی ارتباط استرس شغلی و فرسودگی شغلی در پرسنل پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل docx
حجم فایل 980 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 102

بررسی ارتباط استرس شغلی و فرسودگی شغلی در پرسنل پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی .........

فهرست مطالب

فصل اول. 7

مقدمه. 8

بیان مساله. 10

ضرورت و اهمیت تحقیق. 12

پیشینه پژوهش... 16

اهداف کلی تحقیق. 18

اهداف ویژه تحقیق. 18

سوالات پژوهش... 18

فرضیات پژوهش... 18

متغیرهای تحقیق. 19

ابزار سنجش و گردآوری اطلاعات.. 19

جنبه جدید و نوآوری بودن تحقیق. 21

فصل دوم. 22

مفاهیم و ادبیات پژوهش... 22

مقدمه. 23

تعاریف و مفاهیم. 25

تعریف استرس شغلی. 25

آسیب و فرسودگی شغلی. 27

تاثیرات، عوارض و آسیب های فرسودگی شغلی. 27

دلایل آسیب های فرسودگی شغلی. 28

ویژگی های افراد مستعد فرسودگی و آسیب های شغلی. 28

شیوه های مواجهه و مقابله با آسیب ها و تنش های شغلی. 29

اثرات و پیامدهای استرس.. 29

بیماریهای تنیدگی یا استرس.. 30

عوامل استرس زای در کارکنان. 31

محیط طبیعی. 31

خود فرد 31

محیط کار یا محل شغلی افراد 32

عوامل فردی و اجتماعی مقاومت در برابر تنیدگی یا استرس.. 34

ویژگی های موقعیت استرس زا 34

ویژگی های روانشناختی و زیست شناختی فردی و اجتماعی آسیب های شغلی. 35

نقش محیط اجتماعی در آسیب های شغلی کارکنان. 36

راهکار های کاهش موقعیت های تنش زا در کارکنان. 38

آموزش کنترل استرس.. 41

مراحل تغییرات فیزیولوژیکی ناشی از استرس.. 43

عوامل استرس زا و کار. 44

عوامل استرس زای داخلی. 46

واکنش های جسمانی موقعیت های تنش زایی در میان کارکنان. 47

عوامل به وجود آورنده استرس شغلی. 49

ناامنی شغلی. 49

فرهنگ محیط کار. 50

علایم و نشانه‌های استرس شغلی. 50

پیامدهای تنیدگی شغلی ناشی از آسیب های شغلی در کارکنان. 51

آثار و عوارض استرس در دوران اشتغال کارکنان. 51

عوامل تنیدگی شغلی پرسنل پرستاری.. 54

ویژگیهای سازمانی افزایش دهنده تنیدگی شغلی در پرسنل پرستاری.. 54

اثرات فشار روانی مشاغل پرستاری در محیط خانواده 55

راهکارهای فردی کاهش تنیدگی شغلی در میان پرسنل پرستاری.. 55

راهکارهای سازمانی کاهش اسیب های شغلی در میان پرسنل پرستاری.. 56

فصل سوم. 57

مواد و روش... 57

روش تحقیق و مراحل آن. 58

روش تحقیق. 58

متغیرهای تحقیق. 58

قلمرو مکانی پ‍ژوهش... 59

روش تجزیه و تحلیل اطلاعات.. 59

روش نمونه گیری.. 60

ابزار سنجش و گردآوری اطلاعات.. 60

فصل چهارم. 62

تجزیه و تحلیل داده ها 63

نتایج آماره های تک متغیره و توصیفی. 63

سوال اول: 67

سوال دوم. 68

سوال سوم. 69

سوال چهارم. 70

سوال پنجم. 71

سوال ششم. 72

سوال هفتم. 73

سوال هشتم. 74

سوال نهم. 75

سوال دهم. 76

سوال یازدهم. 76

سوال دوازدهم. 78

سوال سیزدهم. 79

سوال چهاردهم. 80

سوال پانزدهم. 81

سوال شانزدهم. 82

سوال هفدهم. 83

سوال هیجدهم. 84

سوال نوزدهم. 85

سوال بیستم. 86

سوال بیست و یکم. 87

سوال بیست و دوم. 88

فصل پنجم. 89

آزمون فرضیات پژوهش... 89

تجزیه و تحلیل فرضیات پژوهش... 90

فرضیه اول. 90

فرضیه دوم. 92

فرضیه سوم. 94

بحث و نتیجه گیری.. 97

پیشنهادات.. 99

منابع و ماخذ. 100

 

 

 

دانلود پایان نامه بررسی ارتباط استرس شغلی و فرسودگی شغلی در پرسنل پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی

دسته ها : مدیریت - روانشناسی
اول 9 1395 3:20 صبح
انسان از مرگ تا برزخ

انسان از مرگ تا برزخ پیشگفتار مرگ قانونى عمومى سرانجام او نیستى و فناست مرگ شکننده لذت ها مرگ نابودى است ؟ مرگ دریچه اى به عالم بقا مرگ چیست ؟ مرگ در نظر ائمه مرگ پاک شدن از گناهان مرگ ترسناک است مرگ مؤ منان

دانلود انسان از مرگ تا برزخ

انسان از مرگ تا برزخ
پیشگفتارمرگ قانونى عمومى  
سرانجام او نیستى و فناست
مرگ شکننده لذت ها 
مرگ نابودى است ؟ 
مرگ دریچه اى به عالم بقا 
مرگ چیست ؟ مرگ در نظر ائمه
مرگ پاک شدن از گناهان 
مرگ ترسناک است  
مرگ مؤ منان
دسته بندیروانشناسی
فرمت فایلdoc
حجم فایل22 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل14

انسان از مرگ تا برزخ
پیشگفتار


مرگ قانونى عمومى  
سرانجام او نیستى و فناست
مرگ شکننده لذت ها 
مرگ نابودى است ؟ 
مرگ دریچه اى به عالم بقا 
مرگ چیست ؟ 

مرگ در نظر ائمه
مرگ پاک شدن از گناهان 
مرگ ترسناک است  
مرگ مؤ منان

دانلود انسان از مرگ تا برزخ

دسته ها : روانشناسی
بیست و سوم 8 1394 0:17 صبح
پایان نامه حمایت از زنان بزه دیده و ارتباط آن با پزشک قانونی

پایان نامه حاضر در 77 صفحه جهت ارائه در مقطع کارشناسی حقوق با رعایت تمام اصول پایان نامه نویسی آماده گردیده است در ضمن فهرست مطالب در زیر آمده است انشالله مورد پسند واقع گردد

دانلود پایان نامه حمایت از زنان بزه دیده و ارتباط آن با پزشک قانونی

پزشک قانونی ، زنان بزهکار ، حقوق
دسته بندیروانشناسی
فرمت فایلdocx
حجم فایل79 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل77

فهرست مطالب

عنوان                                                                                   صفحه

تقدیر و تشکر.............................................................................................................

مقدمه..........................................................................................................................

از سیاست کیفری تا سیاست جنائی...........................................................................

مفهوم سیاست جنائی و تحول آن..............................................................................

سیاست جنائی ...........................................................................................................

مدلهای سیاست جنائی................................................................................................

سابقه تاریخی تحولات دفاع اجتماعی.........................................................................

مفهوم جنبش دفاع اجتماعی........................................................................................

کنش ها و واکنش ها..................................................................................................

اشکال نوین بزهکاری.................................................................................................

بزه دیده و بزه دیده شناسی......................................................................................

ظهور تروریسم بین المللی..........................................................................................

سخن تنها از خرید و فروش زنان نیست...................................................................

سخن تنها از خرید و فروش زنان سفید نیست..........................................................

روسپی خانه محیط جرم زا.......................................................................................

خشونت علیه زنان امری جهانی.................................................................................

آداب و رسوم ...........................................................................................................

روسپیگری ................................................................................................................

سقط جنین..................................................................................................................

رابطه نامشروع...........................................................................................................

حفظ بکارت................................................................................................................

جنسیت و بزهکاری....................................................................................................

جرایم خاص زنان......................................................................................................

علل بزهکاری زنان.....................................................................................................

طبقه بندی بزهکاران...................................................................................................

طبقه بندی جرم شناسان ...........................................................................................

بهداشت روانی و بزهکاری زنان................................................................................

انحراف جنسی و مسائل جرم شناسی و روان شناسی کیفری .................................

انواع انحرافات جنسی ................................................................................................

ارتباط انحراف جنسی با ارتکاب جرم........................................................................

از انتقام خصوصی تا کیفر عمومی............................................................................

حقوق بزه دیده گان....................................................................................................

طرق آلودگی زنان......................................................................................................

جرایم مربوط به اعمال منافی عفت............................................................................

جرایم مربوط به مواد مخدر و افیون .......................................................................

سرقت.........................................................................................................................

حمایت از بزه دیده در سیستم عدالت کیفری ............................................................

حمایت کیفری از زنان بزه دیده در قوانین کیفری ....................................................

حمایت کیفری از تمامیت جسمانی زنان بزه دیده......................................................

نمونه هایی از خشونت علیه زنان بزه دیده................................................................

منابع...........................................................................................................................

دانلود پایان نامه حمایت از زنان بزه دیده و ارتباط آن با پزشک قانونی

دسته ها : روانشناسی
بیست و دوم 8 1394 6:42 بعد از ظهر
پایان نامه حمایت از زنان بزه دیده و ارتباط آن با پزشک قانونی

پایان نامه حاضر در 77 صفحه جهت ارائه در مقطع کارشناسی حقوق با رعایت تمام اصول پایان نامه نویسی آماده گردیده است در ضمن فهرست مطالب در زیر آمده است انشالله مورد پسند واقع گردد

دانلود پایان نامه حمایت از زنان بزه دیده و ارتباط آن با پزشک قانونی

پزشک قانونی ، زنان بزهکار ، حقوق
دسته بندیروانشناسی
فرمت فایلdocx
حجم فایل79 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل77

فهرست مطالب

عنوان                                                                                   صفحه

تقدیر و تشکر.............................................................................................................

مقدمه..........................................................................................................................

از سیاست کیفری تا سیاست جنائی...........................................................................

مفهوم سیاست جنائی و تحول آن..............................................................................

سیاست جنائی ...........................................................................................................

مدلهای سیاست جنائی................................................................................................

سابقه تاریخی تحولات دفاع اجتماعی.........................................................................

مفهوم جنبش دفاع اجتماعی........................................................................................

کنش ها و واکنش ها..................................................................................................

اشکال نوین بزهکاری.................................................................................................

بزه دیده و بزه دیده شناسی......................................................................................

ظهور تروریسم بین المللی..........................................................................................

سخن تنها از خرید و فروش زنان نیست...................................................................

سخن تنها از خرید و فروش زنان سفید نیست..........................................................

روسپی خانه محیط جرم زا.......................................................................................

خشونت علیه زنان امری جهانی.................................................................................

آداب و رسوم ...........................................................................................................

روسپیگری ................................................................................................................

سقط جنین..................................................................................................................

رابطه نامشروع...........................................................................................................

حفظ بکارت................................................................................................................

جنسیت و بزهکاری....................................................................................................

جرایم خاص زنان......................................................................................................

علل بزهکاری زنان.....................................................................................................

طبقه بندی بزهکاران...................................................................................................

طبقه بندی جرم شناسان ...........................................................................................

بهداشت روانی و بزهکاری زنان................................................................................

انحراف جنسی و مسائل جرم شناسی و روان شناسی کیفری .................................

انواع انحرافات جنسی ................................................................................................

ارتباط انحراف جنسی با ارتکاب جرم........................................................................

از انتقام خصوصی تا کیفر عمومی............................................................................

حقوق بزه دیده گان....................................................................................................

طرق آلودگی زنان......................................................................................................

جرایم مربوط به اعمال منافی عفت............................................................................

جرایم مربوط به مواد مخدر و افیون .......................................................................

سرقت.........................................................................................................................

حمایت از بزه دیده در سیستم عدالت کیفری ............................................................

حمایت کیفری از زنان بزه دیده در قوانین کیفری ....................................................

حمایت کیفری از تمامیت جسمانی زنان بزه دیده......................................................

نمونه هایی از خشونت علیه زنان بزه دیده................................................................

منابع...........................................................................................................................

دانلود پایان نامه حمایت از زنان بزه دیده و ارتباط آن با پزشک قانونی

دسته ها : روانشناسی
بیست و دوم 8 1394 6:42 بعد از ظهر
پایان نامه بررسی و شناخت عوامل مؤثر در گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه بین دانش آموزان دختر و پسر دوره دبیرستان

پایان نامه حاضر در 107 صفحه جهت ارائه در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی با رعایت تمام اصول پایان نامه نویسی آماده گردیده است در ضمن فهرست مطالب در زیر آمده است انشالله مورد پسند واقع گردد

دانلود پایان نامه بررسی و شناخت عوامل مؤثر در گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه بین دانش آموزان دختر و پسر دوره دبیرستان

گرایش نوجوانان ، فرهنگ بیگانه ، نوجوانان دختر و پسر ، رشته روانشناسی
دسته بندیروانشناسی
فرمت فایلdocx
حجم فایل112 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل107

 

فهرست مطالب

عنوان                                                                                                                       صفحه

چکیده ..............................................................................................................................................................

تشکر و قدر دانی ...............................................................................................................................................

تقدیم ...............................................................................................................................................................

فصل اول: مقدمه...............................................................................................................................................

1-1- بیان مساله ..............................................................................................................................................

2-1-  اهداف تحقیق.........................................................................................................................................

3-1- اهمیت مساله ..........................................................................................................................................

4-1- تعاریف اصلاحات مهم .............................................................................................................................

5-1- تعریف عملیاتی اصلاحات..........................................................................................................................

6-1- خلاصه ...................................................................................................................................................

فصل دوم: پیشینه تحقیق...................................................................................................................................

پیشگفتار ..........................................................................................................................................................

1-      تعریف، ابعاد و اجزای نگرش ......................................................................................................................

2-      مقایسه بین نگرش و مفاهیم مشابه ............................................................................................................

3-      تاریخچه گرایش به فرهنگ بیگانه در کشورهای اسلامی .............................................................................

3-1- دوره غربگرایی در کشورهای اسلامی .......................................................................................................

الف- دوره غربگرایی در ترکیه ...........................................................................................................................

ب- دوره غربگرایی و غربزدگی در مصر...............................................................................................................

ج- دوره غربگرایی در ایران ...............................................................................................................................

4- دوره غربزدگی .............................................................................................................................................

الف- دوره غربزدگی در ترکیه ............................................................................................................................

ب- دوره غربزدگی در ایران (رضا شاه، محمدرضا شاه) و اقدامات آنها ...................................................................

5- دوره نهضت بازگشت به خویشتن..................................................................................................................

نهضت بازگشت به اسلام در بعضی از کشورهای اسلامی ....................................................................................

نهضت بازگشت به اسلام در ترکیه ....................................................................................................................

نهضت بازگشت به اسلام در ایران ......................................................................................................................

آثار و پیامدهای گرایش به فرهنگ بیگانه ............................................................................................................

ریشه ها و زمینه های گرایش به فرهنگ بیگانه ..................................................................................................

نیازها و ویژگیهای نوجوانا ...................................................................................................................................

ویژگیهای نوجوانان ............................................................................................................................................

تاثیرات محیط اجتماعی در رشد و شخصیت.........................................................................................................

تاثیر دوستان و همسالان بر رفتار نوجوانان............................................................................................................

عوامل گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه براساس مطالعات و تحقیقات انجام شد................................................... ه

خلاصه..............................................................................................................................................................

فصل سوم: روش شناسی ...................................................................................................................................

3-1- روش تحقیق ..........................................................................................................................................

3-2- جامعه تحقیق و نمونه .............................................................................................................................

3-3- ابزار تحقیق ............................................................................................................................................

3-4- نحوه تهیه مقیاس و نمره گذاری آن .........................................................................................................

3-5- روش اجرا: (الف- مطالعه مقدماتی ب- اجرای نهایی) ................................................................................

روایی و پایایی ...................................................................................................................................................

3-6- روشهای آماری .......................................................................................................................................

خلاصه .............................................................................................................................................................

فصل چهارم: یافته های تحقیق وتجزیه و تحلیل اطلاعات ..................................................................................

پیشگفتار ..........................................................................................................................................................

1-      آزمون سوال یک .......................................................................................................................................

2-      آزمون سوال دو .........................................................................................................................................

3-      آزمون سوال سه ........................................................................................................................................

4-      آزمون سوال چهار ......................................................................................................................................

5-      آزمون سوال پنج ........................................................................................................................................

6-      آزمون سوال شش.......................................................................................................................................

7-       آزمون سوال هفت ....................................................................................................................................

8-      آزمون سوال هشت ....................................................................................................................................

9-      یافته های دیگر .........................................................................................................................................

خلاصه و نتیجه گیری ......................................................................................................................................

فصل پنجم: خلاصه، نتیجه گیری و بحث .........................................................................................................

پیشگفتار ..........................................................................................................................................................

1-      خلاصه و نتیجه گیری................................................................................................................................

2-      بحث ........................................................................................................................................................

3-      محدودیت های تحقیق .............................................................................................................................

4-      رهنمودهای تحقیق....................................................................................................................................

الف- توصیه به والدین، معلمان و مربیان در رابطه با کودکان و نوجوانان ...............................................................

ب- توصیه به کارگزاران عالی کشور و متولیان امور آموزشی و پروشی و فره........................................................... نگی

5-      پیشنهادها...................................................................................................................................................

6-      منابع.........................................................................................................................................................

7-      پیوست ها (پرسشنامه )...............................................................................................................................

فهرست جدولها...................................................................................................................................................

 عنوان                                                     صفحه    

جدول الف - جدول گروه نمونه به تفکیک دبیرستان و ناحیه ...............................................................................

جدول ب- ضریب آلفای گرانباخ محاسبه شده برای تحقیق حاضر.........................................................................

جدول شماره 1- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران.....................................................................................

جدول شماره 2- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب وضعیت اعتقادی .........................................................

جدول شماره 3- مقایسه میانگین نگرش پسران بر حسب وضعیت اعتقادی ..........................................................

جدول شماره 4- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اعتقادی  خانواده .............................................

جدول شماره 5- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی خانواده ................................................

جدول شماره 6- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب شیوه تربیتی خانواده .....................................................

جدول شماره 7- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی ............................................................

جدول شماره 8- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان ................................

جدول شماره 9- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان .................................

جدول شماره 10- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب میزان استفاده از رسانه های گروهی .............................

جدول شماره 11- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب میزان استفاده از رسانه های گروهی ..............................

جدول شماره 12- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب چگونگی  گذران اوقات 
فراغت ..............................................................................................................................................................

جدول شماره 13- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب چگونگی گذران اوقات
 فراغت .............................................................................................................................................................

جدول شمراه 14 و 15- تحلیل واریانس مقایسه نگرش دختران و پسران برحسب وضعیت اقتصادی خانواده ............

جدول شماره 16- آزمون «توکی» مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اقتصادی ...............................

جدول شماره 17 و 18- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب میزان تحصیلات مادر ............................

جدول شماره 19- آزمون «توکی» مقایسه میانگین دختران برحسب میزان تحصیلات مادر ...................................

جدول شماره 20 و 21- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب سطح تحصیلات مادر ............................

جدول شماره 22- آزمون «توکی» مقایسه نگرش دختران برحسب تحصیلات پدر ................................................

جدول شماره 23 و 24- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب سن ............................................................

جدول مشاره 25 و 26- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب 
دبیرستانها .........................................................................................................................................................

جدول شماره 27- آزمون «توکی» مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب 
دبیرستانها .........................................................................................................................................................

فهرست نمودار ها

عنوان                                                                                                                 صفحه

نمودار شماره 1- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران در کل نمونه ...............................................................

نمودار شماره 2- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب وضعیت اعتقادی .........................................................

نمودار  شماره 3- مقایسه میانگین نگرش پسران بر حسب وضعیت اعتقادی .........................................................

نمودار شماره 4- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اعتقادی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 5- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 6- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب شیوه ی تربیتی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 7- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب شیوه ی تربیتی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 8- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان ..............................

نمودار شماره 9- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان .................................

نمودار شماره 10- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب میزان استفاده از رسانه های گروهی ...........................

نمودار شماره 11- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب میزان استفاده از رسانه های گروهی ..............................

نمودار شماره 12- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب چگونگی گذران اوقات 
فراغت...............................................................................................................................................................

نمودار مشاره 13- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب چگونگی گذران اوقات 
فراغت...............................................................................................................................................................

نمودار شماره 14- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران برحسب سطح تحصیلات مادر ....................................

نمودار شماره 15- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران برحسب سطح تحصیلات پدر .....................................

نمودار شماره 16- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب سن............................................................................

نمودار شماره 17- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب سن..............................................................................

نمودار شماره 18- مقایسه میانگین نگرش دختران در دبیرستانهای مختلف ...........................................................

نمودار شماره 19- مقایسه میانگین نگرش پسران در دبیرستانهای مختلف ............................................................

نمودار شماره 20- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران در دبیرستانهای 
مختلف .............................................................................................................................................................

دانلود پایان نامه بررسی و شناخت عوامل مؤثر در گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه بین دانش آموزان دختر و پسر دوره دبیرستان

دسته ها : روانشناسی
بیست و دوم 8 1394 6:41 بعد از ظهر
پایان نامه بررسی و شناخت عوامل مؤثر در گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه بین دانش آموزان دختر و پسر دوره دبیرستان

پایان نامه حاضر در 107 صفحه جهت ارائه در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی با رعایت تمام اصول پایان نامه نویسی آماده گردیده است در ضمن فهرست مطالب در زیر آمده است انشالله مورد پسند واقع گردد

دانلود پایان نامه بررسی و شناخت عوامل مؤثر در گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه بین دانش آموزان دختر و پسر دوره دبیرستان

گرایش نوجوانان ، فرهنگ بیگانه ، نوجوانان دختر و پسر ، رشته روانشناسی
دسته بندیروانشناسی
فرمت فایلdocx
حجم فایل112 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل107

 

فهرست مطالب

عنوان                                                                                                                       صفحه

چکیده ..............................................................................................................................................................

تشکر و قدر دانی ...............................................................................................................................................

تقدیم ...............................................................................................................................................................

فصل اول: مقدمه...............................................................................................................................................

1-1- بیان مساله ..............................................................................................................................................

2-1-  اهداف تحقیق.........................................................................................................................................

3-1- اهمیت مساله ..........................................................................................................................................

4-1- تعاریف اصلاحات مهم .............................................................................................................................

5-1- تعریف عملیاتی اصلاحات..........................................................................................................................

6-1- خلاصه ...................................................................................................................................................

فصل دوم: پیشینه تحقیق...................................................................................................................................

پیشگفتار ..........................................................................................................................................................

1-      تعریف، ابعاد و اجزای نگرش ......................................................................................................................

2-      مقایسه بین نگرش و مفاهیم مشابه ............................................................................................................

3-      تاریخچه گرایش به فرهنگ بیگانه در کشورهای اسلامی .............................................................................

3-1- دوره غربگرایی در کشورهای اسلامی .......................................................................................................

الف- دوره غربگرایی در ترکیه ...........................................................................................................................

ب- دوره غربگرایی و غربزدگی در مصر...............................................................................................................

ج- دوره غربگرایی در ایران ...............................................................................................................................

4- دوره غربزدگی .............................................................................................................................................

الف- دوره غربزدگی در ترکیه ............................................................................................................................

ب- دوره غربزدگی در ایران (رضا شاه، محمدرضا شاه) و اقدامات آنها ...................................................................

5- دوره نهضت بازگشت به خویشتن..................................................................................................................

نهضت بازگشت به اسلام در بعضی از کشورهای اسلامی ....................................................................................

نهضت بازگشت به اسلام در ترکیه ....................................................................................................................

نهضت بازگشت به اسلام در ایران ......................................................................................................................

آثار و پیامدهای گرایش به فرهنگ بیگانه ............................................................................................................

ریشه ها و زمینه های گرایش به فرهنگ بیگانه ..................................................................................................

نیازها و ویژگیهای نوجوانا ...................................................................................................................................

ویژگیهای نوجوانان ............................................................................................................................................

تاثیرات محیط اجتماعی در رشد و شخصیت.........................................................................................................

تاثیر دوستان و همسالان بر رفتار نوجوانان............................................................................................................

عوامل گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه براساس مطالعات و تحقیقات انجام شد................................................... ه

خلاصه..............................................................................................................................................................

فصل سوم: روش شناسی ...................................................................................................................................

3-1- روش تحقیق ..........................................................................................................................................

3-2- جامعه تحقیق و نمونه .............................................................................................................................

3-3- ابزار تحقیق ............................................................................................................................................

3-4- نحوه تهیه مقیاس و نمره گذاری آن .........................................................................................................

3-5- روش اجرا: (الف- مطالعه مقدماتی ب- اجرای نهایی) ................................................................................

روایی و پایایی ...................................................................................................................................................

3-6- روشهای آماری .......................................................................................................................................

خلاصه .............................................................................................................................................................

فصل چهارم: یافته های تحقیق وتجزیه و تحلیل اطلاعات ..................................................................................

پیشگفتار ..........................................................................................................................................................

1-      آزمون سوال یک .......................................................................................................................................

2-      آزمون سوال دو .........................................................................................................................................

3-      آزمون سوال سه ........................................................................................................................................

4-      آزمون سوال چهار ......................................................................................................................................

5-      آزمون سوال پنج ........................................................................................................................................

6-      آزمون سوال شش.......................................................................................................................................

7-       آزمون سوال هفت ....................................................................................................................................

8-      آزمون سوال هشت ....................................................................................................................................

9-      یافته های دیگر .........................................................................................................................................

خلاصه و نتیجه گیری ......................................................................................................................................

فصل پنجم: خلاصه، نتیجه گیری و بحث .........................................................................................................

پیشگفتار ..........................................................................................................................................................

1-      خلاصه و نتیجه گیری................................................................................................................................

2-      بحث ........................................................................................................................................................

3-      محدودیت های تحقیق .............................................................................................................................

4-      رهنمودهای تحقیق....................................................................................................................................

الف- توصیه به والدین، معلمان و مربیان در رابطه با کودکان و نوجوانان ...............................................................

ب- توصیه به کارگزاران عالی کشور و متولیان امور آموزشی و پروشی و فره........................................................... نگی

5-      پیشنهادها...................................................................................................................................................

6-      منابع.........................................................................................................................................................

7-      پیوست ها (پرسشنامه )...............................................................................................................................

فهرست جدولها...................................................................................................................................................

 عنوان                                                     صفحه    

جدول الف - جدول گروه نمونه به تفکیک دبیرستان و ناحیه ...............................................................................

جدول ب- ضریب آلفای گرانباخ محاسبه شده برای تحقیق حاضر.........................................................................

جدول شماره 1- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران.....................................................................................

جدول شماره 2- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب وضعیت اعتقادی .........................................................

جدول شماره 3- مقایسه میانگین نگرش پسران بر حسب وضعیت اعتقادی ..........................................................

جدول شماره 4- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اعتقادی  خانواده .............................................

جدول شماره 5- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی خانواده ................................................

جدول شماره 6- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب شیوه تربیتی خانواده .....................................................

جدول شماره 7- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی ............................................................

جدول شماره 8- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان ................................

جدول شماره 9- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان .................................

جدول شماره 10- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب میزان استفاده از رسانه های گروهی .............................

جدول شماره 11- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب میزان استفاده از رسانه های گروهی ..............................

جدول شماره 12- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب چگونگی  گذران اوقات 
فراغت ..............................................................................................................................................................

جدول شماره 13- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب چگونگی گذران اوقات
 فراغت .............................................................................................................................................................

جدول شمراه 14 و 15- تحلیل واریانس مقایسه نگرش دختران و پسران برحسب وضعیت اقتصادی خانواده ............

جدول شماره 16- آزمون «توکی» مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اقتصادی ...............................

جدول شماره 17 و 18- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب میزان تحصیلات مادر ............................

جدول شماره 19- آزمون «توکی» مقایسه میانگین دختران برحسب میزان تحصیلات مادر ...................................

جدول شماره 20 و 21- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب سطح تحصیلات مادر ............................

جدول شماره 22- آزمون «توکی» مقایسه نگرش دختران برحسب تحصیلات پدر ................................................

جدول شماره 23 و 24- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب سن ............................................................

جدول مشاره 25 و 26- تحلیل واریانس نگرش دختران و پسران برحسب 
دبیرستانها .........................................................................................................................................................

جدول شماره 27- آزمون «توکی» مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب 
دبیرستانها .........................................................................................................................................................

فهرست نمودار ها

عنوان                                                                                                                 صفحه

نمودار شماره 1- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران در کل نمونه ...............................................................

نمودار شماره 2- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب وضعیت اعتقادی .........................................................

نمودار  شماره 3- مقایسه میانگین نگرش پسران بر حسب وضعیت اعتقادی .........................................................

نمودار شماره 4- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب وضعیت اعتقادی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 5- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 6- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب شیوه ی تربیتی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 7- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب شیوه ی تربیتی 
خانواده .............................................................................................................................................................

نمودار شماره 8- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان ..............................

نمودار شماره 9- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب وضعیت اعتقادی- اخلاقی دوستان .................................

نمودار شماره 10- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب میزان استفاده از رسانه های گروهی ...........................

نمودار شماره 11- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب میزان استفاده از رسانه های گروهی ..............................

نمودار شماره 12- مقایسه میانگین نگرش دختران بر حسب چگونگی گذران اوقات 
فراغت...............................................................................................................................................................

نمودار مشاره 13- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب چگونگی گذران اوقات 
فراغت...............................................................................................................................................................

نمودار شماره 14- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران برحسب سطح تحصیلات مادر ....................................

نمودار شماره 15- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران برحسب سطح تحصیلات پدر .....................................

نمودار شماره 16- مقایسه میانگین نگرش دختران برحسب سن............................................................................

نمودار شماره 17- مقایسه میانگین نگرش پسران برحسب سن..............................................................................

نمودار شماره 18- مقایسه میانگین نگرش دختران در دبیرستانهای مختلف ...........................................................

نمودار شماره 19- مقایسه میانگین نگرش پسران در دبیرستانهای مختلف ............................................................

نمودار شماره 20- مقایسه میانگین نگرش دختران و پسران در دبیرستانهای 
مختلف .............................................................................................................................................................

دانلود پایان نامه بررسی و شناخت عوامل مؤثر در گرایش نوجوانان به فرهنگ بیگانه بین دانش آموزان دختر و پسر دوره دبیرستان

دسته ها : روانشناسی
بیستم 8 1394 2:32 بعد از ظهر
X