دسته
پیوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 142305
تعداد نوشته ها : 442
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
آمار ـ میزان تماشای تلویزیون در افراد

تلویزیون و دیگر رسانه های جمعی نقش بسیاری در بهبود و اطلاعات و تغییر فرهنگ و آداب و رسوم یک جامعه دارد که افراد مختلف به تناسب علاقه و وقت برنامه های خود را برنامه های متنوع ان بهره می گیرند ولی مدت زمان تماشای تلویزیون در افراد مختلف بستگی به میزان بیکاری و علاقه و دیگر عوامل تفاوت دارد

دانلود آمار ـ میزان تماشای تلویزیون در افراد

آمار مدت زمان بیکاری افراد در یک روز آمار میزان علاقه مردم به شبکه های تلویزیونی پروژه آمار تماشای تلویزیون پروژه آمار در مورد میزان تماشای تلویزیون تحقیق آمار تحقیق آمار ساعات استفاده از تلویزیون در شبانه روز تحقیق درباره آمار استفاده از تلویزیون در روز مقاله در مورد آمار تماشای تلویزیون افراد مختلف
دسته بندیآمار
فرمت فایلpdf
حجم فایل179 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل18

توضیحی مختصر از پروژه آمار میزان تماشای تلویزیون افراد در یک روز :

تلویزیون و دیگر رسانه های جمعی نقش بسیاری در بهبود و اطلاعات و تغییر فرهنگ و آداب و رسوم یک جامعه دارد . که افراد مختلف به تناسب علاقه و وقت برنامه های خود را برنامه های متنوع ان بهره می گیرند . ولی مدت زمان تماشای تلویزیون در افراد مختلف بستگی به میزان بیکاری و علاقه و دیگر عوامل تفاوت دارد .

این پروژه به میزان تماشای تلویزیون در یک روز اختصاص دارد که به همین منظور پرسشنامه ای تهیه شده و حدود چهل نفر از افراد مختلف ( از ۱۰ سال تا ۶۰ سال ) مورد سنجش قرار گرفته اند که با محاسبات انجام شده سعی شده که این پروژه به بهترین شکل پایان پذیرد .

با توجه به محاسبات انجام شده تلویزیون به طور متوسطی در پر کردن اوقات فراغت افراد نقش دارد . به طور میانگین سه ساعت و هفتاد و پنج صدم ساعت از وقت افراد صرف تماشای تلویزیون و برنامه های آن می شود . که این زمان بیشتر به برنامه های شب اختصاص می یابد یعنی بیشتر افراد حدود ۶۵ درصد آنها در شب به تماشای تلویزیون می پردازند که باعث مصرف برق در پاسی از شب می شود که این خود یک اشکال به شمار می رود . در این میان شبکه ای که بیشترین تماشگر و علاقه مند را داراست شبکه ی سوم است که حدود ۷۰ درصد افراد این شبکه را در تامین برنامه های خود مناسب می بینند و می توان گفت برنامه های این شبکه سازگاری بیشتری با علاقه های افراد دارد و افراد (تقریباً) به طور نسبتا زیادی به برنامه های مورد علاقه خود وابستگی پیدا می کنند .

شما عزیزان برای دانلود پروژه آمار میزان تماشای تلویزیون افراد در یک روز و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

 

فهرست مطالب پروژه آمار میزان تماشای تلویزیون افراد در یک روز به صورت زیر می باشد :

 1. مقدمه
 2. محاسبات سوال ۱
 3. نمودار های میزان بیکاری افراد در یک روز ( سوال اول )
 4. نمودار چند ضلعی فراوانی نسبی مدت زمان بیکاری افراد در یک روز
 5. محاسبات شماره ۲
 6. محاسبات سوال ۳
 7. نمودار های میزان تماشای تلویزیون در یک روز ( سوال ۳ )
 8. نمودار چند ضلعی تماشای تلویزیون در یک روز
 9. محاسبات سوال ۴
 10. محاسبات سوال ۵
 11. نمودار های میزان علاقه مردم به شبکه های تلویزیونی سوال ۵
 12. محاسبات سوال ۶
 13. محاسبات سوال ۷
 14. محاسبات سئوال ۸
 15. محاسبات سئوال ۹
 16. نتیجه گیری
 17. منابع و ماخذ

دانلود آمار ـ میزان تماشای تلویزیون در افراد


دسته ها : آمار
یازدهم 8 1394 2:44 صبح
X