دسته
پیوندها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 142317
تعداد نوشته ها : 442
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
گزارش کارآموزی رشته فناوری اطلاعات در جهاد کشاورزی

گزارش کارآموزی حاضر در 38 صفحه در رشته فناوری اطلاعات محل فعالیت جهاد کشاورزی بوده و با رعایت اصول و فرمهای مربوطه آماده ارائه در مقطع کاردانی فناوری اطلاعات و کامپیوتر می باشد

دانلود گزارش کارآموزی رشته فناوری اطلاعات در جهاد کشاورزی

راه اندازی،اجزای کامپیوتر،ورودی و خروجی،موتورهای جستجوگر،سخت افزار،فناوری اطلاعات
دسته بندیکارآموزی
فرمت فایلdocx
حجم فایل120 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل34

چکیده

چکیده مطالب آموزشی طی دوره کارآموزی عبارت است: آموزش آشنایی و راه اندازی کامپیوتر از قسمت های مختلف: آشنایی با اجزای کامپیوتر از دستگاه ورودی و خروجی، قطعات داخل کیس، نفاط ایمنی در موقع جمع بندی، خطاهای  سخت افزاری، مرورگرهای اینترنتی (fire fox - expro)، موتورهای جستجوگر، انواع شبکه، کابل شبکه و کارت های شبکه و نحوه نصب ویندوزها، فناوری اطلاعاتها، مودم ADSL، بازیابی اطلاعات از دست رفته کامپیوتر، عیب یابی کامپیوترها و چگونگی رفع آنها، آبدیت کردن ویروس کش ها از اینترنت، چگونگی تشخیص ایراد هار دیسک با فناوری اطلاعات H.D.D، اتصال به اینترنت و ...

 

واژگان کلیدی: راه اندازی،اجزای کامپیوتر،ورودی و خروجی،موتورهای جستجوگر،سخت افزار،فناوری اطلاعات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقدمه

مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات از ادغام دو اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات و نظارت و ارزشیابی تشکیل شده است این مدیریت با چارت سازمانی جدید دارای یک پست معاون و دو پست کارشناس مسئول و یک پست مسئول دفتر و 12 پست کارشناسی می باشد که اهم وظایف آن به شرح زیر است :

پس از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به ضرورت انجام اقدامات وسیع و سریع در راستای محرومیت زدائی و افزایش تولیدات کشاورزی وتوسعه و عمران روستاها با وجود ارگان های رسمی دولتی ، جهاد سازندگی در 27 خرداد ماه 1358 با فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به منظور فراهم آوردن نهضتی همه جانبه برای مبارزه با فقر و محرومیت بجا مانده از رژیم گذشته و توسعه و عمران روستائی به وجود آمد.

البته وزارت کشاورزی نیز کماکان در این مدت به ارائه خدمات بر اساس شرح وظایف قانونی خود ادامه می داده است.

با شروع جنگ تحمیلی ، جهاد ضمن انجام رسالت فوق با بسیج نیروهای خود و سازماندهی مردمی وارد میدان نبرد شد و در این راه شهدائی را نیز تقدیم انقلاب کرد و این فرزندان به نشان سنگرسازان بی سنگر از سوی امام راحل نائل گردیدند.

خدمات چشم گیر این نهاد در زمینه فعالیت های عمرانی ، کشاورزی و سازندگی کشور موجب شد مجلس شورای اسلامی در سال 1362 قانون تشکیل وزرات جهاد سازندگی را تصویب و با انتزاع وظایف مربوط به زراعت علوفه ، کشت دیم ، عملیات آبی و خاکی و عمران روستائی و امور عشایری از وزارت کشاورزی ، این نهاد را در امور فوق موظف نماید در سال 1366 وظیفه اداره شیلات کشور نیز به جهاد واگذار گردید.

پس از آن مجلس محترم شورای اسلامی در سال 1369 قانون تفکیک وظایف وزارتخانه های کشاورزی و جهاد سازندگی را تصویب و طی آن کلیه وظایف مربوط به امور دام و طیور و منابع طبیعی به وظایف تبعی آن افزوده شد بنابر این مصوبه کلیه امور مربوط به حفظ ، احیاء و گسترش و بهره برداری از منابع طبیعی (جنگل و مرتع و شیلات) آبخیزداری ، امور دام و طیور و عمران روستائی (بهسازی روستائی ، آب رسانی ، برق رسانی به روستاها ، راه سازی و صنایع روستائی) برعهده جهاد سازندگی قرار داده و وظایف باغبانی ، زراعت ، آب و خاک ، تحقیقات کشاورزی ، مکانیزاسیون کشاورزی ، حفظ نباتات و ... برعهده وزارت کشاورزی محول گردید.

پس از آن در سال 1379 مجلس شورای اسلامی ضمن تصویب طرح ادغام دو وزارت خانه ، اهداف و وظایف آنها را به منظور تجمیع وظایف و اصلاح ساختاربخشی از تشکیلات دولت در دستور کار قرارداده و به تصویب رسانید. از آن تاریخ تاکنون کلیه وظایف مربوط به بخش کشاورزی ومنابع طبیعی در وزارتخانه واحدی با عنوان جهاد کشاورزی به اجرا در می آید ، در این رابطه در استانها نیز با ادغام دوسازمان جهاد سازندگی و کشاورزی تمام وظایف دو سازمان به یک سازمان به نام جهاد کشاورزی استان محول گردید.

 

 

 

 

 

 

 

معرفی محل کار آموزی:

1-ارزیابی مستمر روند اجرای طرحها و برنامه های مصوب واحد های مختلف سازمان

2-تجزیه و تحلیل عملکرد کلیه پروژه ها ، طرحها و برنامه های مصوب ملی و استانی ، تهیه و تنظیم گزارش های مربوطه جهت ارائه به سازمان و دفتر .

3-نظارت ، ارزشیابی و سنجش مستمر عملکرد ، کارایی و اثر بخشی   برنامه ها و فعالیتهای سازمان در کلیه مراحل .

4-تهیه و تدوین شاخص ها و معیارهای نظارت و ارزیابی بر اساس برنامه های مصوب و نظارت بر اجرای آنها

5-سنجش مقایسه ای عملکرد مدیریت های شهرستان و بخش های تخصصی سازمان

6-اجرای تکالیف دبیرخانه کمیته ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با رشوه و فساد و ارائه گزارش

7-بررسی میزان سلامت اداری و پیشگیری از مفاسد اداری و مبارزه  با ارتشاء در سطح سازمان بر اساس مقررات مربوطه

دانلود گزارش کارآموزی رشته فناوری اطلاعات در جهاد کشاورزی


دسته ها : کارآموزی
دوازدهم 8 1394 5:28 صبح
X